Spotkanie Rady Programowej RetailTec Congress | RetailTec Congress

Spotkanie Rady Programowej RetailTec Congress

24 lutego 2021 r. odbyło się zdalne posiedzenie Rady Programowej RetailTec Congress. Celem spotkania było uzgodnienie ram programowych kolejnej edycji wydarzenia, która zaplanowana jest na 31 maja i 1 czerwca 2021 r. Kongres odbędzie się w Sheraton Grand Warsaw i zrealizowany zostanie w formule hybrydowej.

Obrady, pod przewodnictwem Renaty Juszkiewicz, Prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji oraz Michała Pieprznego, Country Leadera SAS Poland, skupione zostały przede wszystkim na aspektach zmian w sektorze retail po COVID-19. Eksperci omówili strategiczne kierunki rozwoju sektora handlowego w kontekście odbudowy gospodarki oraz aktualne trendy dotyczące zachowania klientów, w tym odpowiedzi rynku na nowe wyzwania stawiane przez klientów. Ważną kwestią podczas RetailTec Congres będzie klimatocentryzm. Grono prelegentów przeanalizuje założenia, szanse i zagrożenia w ramach zielonego konsumpcjonizmu, neutralności klimatycznej 2050 oraz europejskiego zielonego ładu. W agendzie ujęte zostaną również zagadnienia związane z e-commerce, nowoczesnymi systemami płatności oraz strategiami omnichannel. Nie zabraknie również tematów dotyczących roli logistyki w budowaniu przewagi konkurencyjnej.

W spotkaniu wzielii udział m.in:

 • Renata Juszkiewicz, Prezes Zarządu, POHID
 • Michał Pieprzny, Country Leader, SAS Poland
 • Jacek Palec, Prezes Zarządu, Frisco
 • Katarzyna Zubrzycka, Head of Merchant and Acquirer CEE, Visa
 • Łukasz Kuczkowski, Head of e-Commerce Poland & East Europe, Unilever
 • Wojciech Józefowski, Dyrektor Logistyki, CLO, Jerónimo Martins
 • Anna Gorączka, Green Officer, Żabka
 • Łukasz Dwulit, Head of Global Expansion, Central Europe and Israel, Alibaba Group
 • Krzysztof Bajołek, Founder/CEO, Answear.com
 • Janusz Anioł, Dyrektor Generalny, Raben Logistics Polska
 • Krzysztof Kręcikij, Enterprise Sales Executive CEE, Salesforce
 • Wojciech Muszyński, Executive Director of Retail, Orlen
 • Sławomir Nitek, Prezes Zarządu, Action

Pełna agenda RetailTec Congress zostanie udostępniona wkrótce.

Śledź nasze wydarzenie na bieżąco


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu wysyłki informacji marketingowych dotyczących produktów lub usług Administratora i jego partnerów (aktualną listę partnerów znajdziesz tutaj). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486.Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Administratorem danych osobowych jest MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki informacji marketingowych. Więcej