Dlaczego warto wziąć udział w RetailTec Congress? | RetailTec Congress

Dlaczego warto wziąć udział w RetailTec Congress?

Branża retail w Polsce stoi dziś przed ogromnym wyzwaniem jakim jest transformacja cyfrowa. U nas znajdziesz inspirację i poznasz wybitnych ekspertów, z którymi będziesz mógł stworzyć wyjątkowy produkt oraz znajdziesz nowe rewolucyjne rozwiązania dla Twojego biznesu. Nie przegap tej okazji!

RetailTec zmienia tradycyjny model handlu i promuje zastąpienie dotychczasowych systemów nowatorskimi rozwiązaniami usprawniającymi proces zakupowy jak i produkcję i dystrybucję dóbr. Nie można pozostać w tyle za tymi dynamicznymi zmianami ekosystemu!

Podczas RetailTec Congress poznasz kluczowych przedstawicieli świata handlu i dystrybucji w Polsce. Ale nie tylko. Spotkasz także dostawców technologii dla całego sektora. Wiedza EKSPERTÓW I PRAKTYKÓW branży na wyciągnięcie ręki. Krótko mówiąc – rób biznes z najlepszymi i najważniejszymi graczami na rynku.

Najwyższa jakość merytoryczna – to nasz znak rozpoznawczy. Praktyczne przykłady zastosowania technologii w retailu – w krótkim czasie zobaczysz ich całe mnóstwo!

Weź udział w uroczystej gali Retail & Industry Night, podczas której nagrodzone zostaną nowe podmioty oraz spółki i osoby, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju sektora handlu i dystrybucji w Polsce.

Rozmawiaj na interesujące Cię tematy podczas sesji Round Tables. W luźnej atmosferze. Z najlepszymi. Bezpośrednio!

Śledź nasze wydarzenie na bieżąco


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu wysyłki informacji marketingowych dotyczących produktów lub usług Administratora i jego partnerów (aktualną listę partnerów znajdziesz tutaj). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486.Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Administratorem danych osobowych jest MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki informacji marketingowych. Więcej