Akredytacja | RetailTec Congress

Akredytacja

Zapraszamy przedstawicieli mediów do zgłaszania akredytacji dziennikarskiej
w RetailTec Congress za pomocą dostępnego formularza.

Zgłoszenia można przesyłać do 15 listopada 2022 r.
Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku organizator przesyła potwierdzenie akredytacji.*

Wybierz formę udziału w wydarzeniu:

Wybierz dni, w których weźmiesz udział:

1. dzień2. dzień2 dni

Dane osobowe:

Regulamin

  1. Akredytacja upoważnia do bezpłatnego uczestnictwa w konferencji.
  2. Akredytacja obejmuje: prelekcje, materiały dotyczące konferencji oraz networking on-line.
  3. Po otrzymaniu zgłoszenia, prześlemy państwu potwierdzenie udziału.
  4. Rezygnację z udziału należy przesłać mailem na adres organizatora.
  5. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.
  6. Niniejsza akredytacja jest imienna i nie może zostać przekazane osobie trzeciej.
  7. Udział w Kongresie obejmuje:
    1. przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000) o ochronie danych osobowych oraz Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (RODO), w szczególności danych widocznych na platformie konferencyjnej po uzupełnieniu profilu.

MMC POLSKA to jak zawsze najwyższa jakość wydarzeń dla każdego sektora. Hybrydowa formuła kongresu pozwala połączyć tradycyjne spotkanie z aktywnością online na dedykowanej platformie. Dzięki temu możemy kontynuować ideę kongresu, zachowując bezpieczeństwo zgodne z obowiązującymi standardami.


Administratorem danych osobowych jest MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki informacji marketingowych. Więcej

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

s.zielinska@mmcpolska.pl

Śledź nasze wydarzenie na bieżąco


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu wysyłki informacji marketingowych dotyczących produktów lub usług Administratora i jego partnerów (aktualną listę partnerów znajdziesz tutaj). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486.Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Administratorem danych osobowych jest MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki informacji marketingowych. Więcej