Spotkanie Rady Programowej RetailTec Congress (30 stycznia 2020 r.) | RetailTec Congress

Spotkanie Rady Programowej RetailTec Congress (30 stycznia 2020 r.)

30 stycznia 2020 r. na Bulwarach Wiślanych odbyło się Posiedzenie Rady Programowej RetailTec Congress. Kluczowi eksperci rynku, prezesi największych sieci handlowych oraz dostawcy rozwiązań technologicznych dla retailu obradowali nad kształtem agendy wiosennej edycji wydarzenia. Kongres odbędzie się 11-12 maja 2020 r. w Sheraton Warsaw Hotel. Wydarzenie odbędzie się razem z Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech.

Spotkanie zostało poprowadzone przez współprzewodniczących Rady Programowej, Renatę Juszkiewicz oraz Michała Pieprznego. Podczas obrad wyszczególniono najistotniejsze zagadnienia dotyczące handlu w Polsce. Eksperci poruszyli kwestie związane z najważniejszymi trendami w branży retail na najbliższe lata oraz wpływem kultury organizacyjnej na przewagę konkurencyjną firm. Eksperci zwrócili także uwagę na pojęcie nowoczesnego klienta w kontekście wyzwań dla producentów i handlu oraz antropocentrycznego podejścia do zmian w świecie VUCA.

W dyskusjach uczestniczyli m.in.:

 • Michał Biegaj, Head of Global Expansion, CCC
 • Adam Bujas, Członek Komitetu Dyrekcyjnego IT, Auchan
 • Janusz Ciepliński, Prezes Zarządu, MAGO
 • Anna Kania-Okieńczyc, Vice President, Marketing Director, DHL Parcel
 • Agnieszka Kubera, Products Managing Director Poland, Accenture
 • Yves Marell, IT Director, E.Leclerc
 • Michał Opacki, Director of Digital Customer Experience, Żabka
 • Dariusz Piotrowski, VP, Dyrektor Generalny, Dell Technologies Polska
 • Marcin Poniatowski, Członek Zarządu i Dyrektor Marketingu, Lewiatan Holding
 • Michał Sadecki, Prezes, Polska Grupa Supermarketów
 • Iwona Sarga, Prezes Zarządu, KPH Społem Sp. z o.o.
 • Karolina Zajdel-Pawlak, Dyrektor Zarządzająca, Nielsen Connect Polska

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia.

Śledź nasze wydarzenie na bieżąco


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu wysyłki informacji marketingowych dotyczących produktów lub usług Administratora i jego partnerów (aktualną listę partnerów znajdziesz tutaj). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486.Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Administratorem danych osobowych jest MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki informacji marketingowych. Więcej