Polski kiosk do dezynfekcji rąk ma szansę podbić europejskie rynki. Sieci sprzedaży detalicznej szykują się do masowych zamówień. | RetailTec Congress

Polski kiosk do dezynfekcji rąk ma szansę podbić europejskie rynki. Sieci sprzedaży detalicznej szykują się do masowych zamówień.

Relacja z Kongresu Nowoczesnej Dystrybucji 2019

Polski kiosk do dezynfekcji rąk ma szansę podbić europejskie rynki. Sieci sprzedaży detalicznej szykują się do masowych zamówień.

Niecałe dwa tygodnie temu w łódzkiej siedzibie spółki Selfmaker ruszyła produkcja autorskiego kiosku SelfClean. Jest to samoobsługowe i bezdotykowe urządzenie do dezynfekcji rąk. Dzięki niewielkim gabarytom, a jednocześnie stabilnej konstrukcji może z powodzeniem zostać zainstalowany zarówno w małych punktach handlowo-usługowych jak i tych wielkopowierzchniowych.

– W obliczu narastających problemów całej branży retail, horeca czy nawet fitness, a także w odpowiedzi na liczne zapytania postanowiliśmy zacząć produkcję SelfClean’a. W zaledwie kilka dni zaprojektowaliśmy prototyp i go przetestowaliśmy. Sytuacja jest dynamiczna i staramy się dostosować do potrzeb rynku. Uznaliśmy także, że skoro posiadamy wystarczające zasoby by móc zapewnić taką ochronę dla Klientów z całej Europy to nie pozostaje nam nic innego jak działać – komentuje Marek Wieteska, Prezes Selfmaker Sp zoo.

SelfClean jest kolejną odpowiedzią Selfmaker na potrzeby rynkowe w dobie panującego na świecie koronawirusa. Został opracowany przez inżynierów na co dzień pracujących w Selfmaker – polskiej spółki z Łodzi, która wyprodukowała urządzenia samoobsługowe dla ponad 30 klientów korporacyjnych w całej Europie. Pierwsze urządzenia pojawią się w sieciach już pod koniec kwietnia.

Śledź nasze wydarzenie na bieżąco


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu wysyłki informacji marketingowych dotyczących produktów lub usług Administratora i jego partnerów (aktualną listę partnerów znajdziesz tutaj). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-241), ul. Długa 44/50 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486.Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-241), ul. Długa 44/50 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Administratorem danych osobowych jest MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-241), ul. Długa 44/50 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki informacji marketingowych. Więcej