Polski kiosk do dezynfekcji rąk ma szansę podbić europejskie rynki. Sieci sprzedaży detalicznej szykują się do masowych zamówień. | RetailTec Congress

Polski kiosk do dezynfekcji rąk ma szansę podbić europejskie rynki. Sieci sprzedaży detalicznej szykują się do masowych zamówień.

Polski kiosk do dezynfekcji rąk ma szansę podbić europejskie rynki. Sieci sprzedaży detalicznej szykują się do masowych zamówień.

Niecałe dwa tygodnie temu w łódzkiej siedzibie spółki Selfmaker ruszyła produkcja autorskiego kiosku SelfClean. Jest to samoobsługowe i bezdotykowe urządzenie do dezynfekcji rąk. Dzięki niewielkim gabarytom, a jednocześnie stabilnej konstrukcji może z powodzeniem zostać zainstalowany zarówno w małych punktach handlowo-usługowych jak i tych wielkopowierzchniowych.

– W obliczu narastających problemów całej branży retail, horeca czy nawet fitness, a także w odpowiedzi na liczne zapytania postanowiliśmy zacząć produkcję SelfClean’a. W zaledwie kilka dni zaprojektowaliśmy prototyp i go przetestowaliśmy. Sytuacja jest dynamiczna i staramy się dostosować do potrzeb rynku. Uznaliśmy także, że skoro posiadamy wystarczające zasoby by móc zapewnić taką ochronę dla Klientów z całej Europy to nie pozostaje nam nic innego jak działać – komentuje Marek Wieteska, Prezes Selfmaker Sp zoo.

SelfClean jest kolejną odpowiedzią Selfmaker na potrzeby rynkowe w dobie panującego na świecie koronawirusa. Został opracowany przez inżynierów na co dzień pracujących w Selfmaker – polskiej spółki z Łodzi, która wyprodukowała urządzenia samoobsługowe dla ponad 30 klientów korporacyjnych w całej Europie. Pierwsze urządzenia pojawią się w sieciach już pod koniec kwietnia.

Śledź nasze wydarzenie na bieżąco


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu wysyłki informacji marketingowych dotyczących produktów lub usług Administratora i jego partnerów (aktualną listę partnerów znajdziesz tutaj). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486.Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) przez MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 o numerze identyfikacyjnym NIP: 9522040486. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Administratorem danych osobowych jest MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2 („Administrator”). Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki informacji marketingowych. Więcej